Hakkımızda

Muadil Toner sektörüne 2008 yılında giren şirketimiz öncelikle  kurumsal firmalara hizmet vererek sürekli büyüyen piyasa‘da gerek fiyatlarıyla gerek hizmet karakteriyle her zaman yukarı bir grafik çizen firmamız, 2018 yılında alınan kararlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına online satış sunmaktadır. Ürünlermizin tamamı sıfır kutulu sarf malzemedir.

En uygun fiyat garantisi sloganıyla girdiğimiz piyasaya aslında tamamen ithalatını kendimiz yapıp direk tek elden siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimizin ucuz olmasının yanında orjinaline en yakın ürünlerdir. Yine yıllara dayanan tecrübelerimizle ürünlermizi yurt dışındaki işinin ehli fabrikalarda markalarını kendi belirlediğimiz ürünlerle ürettirip (toplatıp) siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Muadil toner,kartuş,şerit satışı yanında uygun fiyatlı güncel teknolojili yazıcı ve fotokopileri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Toner maliyeti,yazıcı maliyeti,teknik servis ve yedek parça maliyetleriyle uğraşmak istemeyen müşterilerimize uygun fiyatlarla yazıcı fotokopi makineleri kiraladığımızı hatırlatır,iyi alış verişler dileriz.

Misyon

Biz Eko Teknik Toner olarak doğudan batıya kuzeyden güneye her tüketiciye kaliteli hizmet verebilmek için varız.

Vizyon

Fiyat garantimizle Marmara,Ege ve Akdeniz bölgesinin olduğu gibi tüm Türkiyenin lider dağıtıcısı olma yolunda ilerliyoruz.

Kalite Politikamız

Kaliteyi Düşürmeden Maliyetlerinizi Düşürmek ve Zamanında Hizmet Verebilmek İçin Varız.

Bahçelievler Toner, Zeytinburnu Toner, Fatih Toner, Florya Toner, Küçükçekmece Toner, Avcılar Toner,  Yenibosna Toner, Bakırköy Toner, Güneşli Toner, Bağcılar Toner